Plastik katkı Maddeleri bir Plasma Polimer Kimya A.Ş iştirakidir.

Firmamız 1986 yılından beri plastik sektörü içinde farklı segmentler de faaliyet gösteren ve sektörü çok iyi tanıyan girişimciler tarafından 2013 yılında İstanbul Merkezli kurulmuştur.Firmamız mühendislik plastik katkı maddeleri ve hammadde tedariği  yapmaktadır. Firmamız plastik imalatının sıkıntılarını tespit ederek bu yönde akademik çalışmalar yapmış ve plastik imalatı içerisinde her imalatçının ihtiyacı olan nano teknolojiye sahip katkı malzemeleri tedarikinin sektördeki ihtiyacını tespit etmiş ve bu yönde sektörün ihtiyacını gidermek için  Plastik Katkı maddeleri firmasını kurmuştur. Firmamız Borfilline Kimya Grup Firmasıdır.

Misyonumuz

 Plastik Katkı maddeleri ,plastik imalatı sektöründe, mamülün maksimum kaliteye ulaşması için gerekli uygulamaları yapan bir danışmanlık firması olmakla beraber, yüksek müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmalarına devam etmektedir. Tedariğini sağladıgımız katkı maddeleri anti mikrobial özelligine sahip ve medikal sertifikaları olan ürünlerdir.

Firmamız Asla ürün satışını ön plana almamıştır,  Müşterilerimize En kaliteli ürünü uygun fiyata ürettirerek hem kendi reklamımızı müşterilerimizi üzerinden yapmak hemde  ülkemiz sanayiine elimizden gelen katkıyı sunmayı amaçlamıştır.

Teknik Danışmanlık

33Plastik Katkı Maddeleri Uygulamaları için Teknik Destek Her aşamada ücretsizdir.

Plastik imalatı sanıldığı gibi sadece makine temin ederek hammadde ye şekil vermekten ibaret değildir.İmalat sanayi içerisinde plastiğin kullanılmadığı hiç bir sektör yoktur. Dolayısi ile plastik imalatı üretimi nekadar bilinçli olursa ve ne kadar kaliteli olursa hayat okadar kaliteli olur.Eskiden yurt dışından getirilen oyuncaklar , mutfak eşyaları  elektronik ürünler yada plastiğin kullanıldığı  tüm sektörlerde kalitenin neden ülkemizdekinden daha yüksek olduğunu sürekli düşünür ve çözümler  arardık. Bu gün bunun sebeplerinin içerisinde  yaptığımız işe önem vermediğimizi, ar-ge çalışması yapmadığımızı, ve klasik babadan kalma tekniklerle üretim yapmaya çalışmamızı sayabiliriz.

Firmamızın Tedarikini yaptığı Endüstriyel Plastik katkı maddeleri uzun süreçler ve yapılan Ar-ge çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan kendisini ispatlamış Yüksek Sanayi ürünleridir ve üretim aşamasında hammadeye belirtilen oranlarda katıldığı zaman görülecektir ki yıllardır yakalayamadığımız kaliteyi bize sunacaktır.

Bu aşamada plastik üretim sanayi sektöründe hala bu yüksek sanayi ürünü Plastik hammadde katkı maddelerinden habersiz olan büyük bir çoğunluk vardır. Amacımızı Ülkemizin Plastik sanayi üreticilerine bu nano teknoloji ürünlerini ulaştırmak ve ülkemizi sanayicisinin ekonomik olarak rekabet gücünü artırmaktır.Sizde en kısa zamanda yüksek kaliteli plastik ürünler üretebilmek için Firmamızın tedarikini yaptığı Endüstriyel plastik katkı maddelerini kullanın karlı çıkın..

Plastikleri Hakkında detaylı bilgi almak için  tıklayınız :Önemli ve yaygın olarak kullanılanplastikler tıklayınız 

tekniktablo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir