ISFR-3 YANGIN GECİKTİRİCİ Sıvı-Dünyaca ünlü Kimyasal

INSPECTA-SHIELD FR/3 (ISFR-3 ) NEDİR ?

YANGIN GECİKTİRİCİ ÜRÜN OLAN ISFR -3 SHIELD ÇOK ÇEŞİTLİ AMAÇLARA YÖNELİK, GENİŞ SPEKTURUMLU, RENKSİZ, KOKUSUZ ÇOK KULLANIM AMAÇLI, YAYILIMLI A SINIFI BİR [ YANGIN GECİKTİRİCİDİR.

TOKSİT DEĞİLDİR, ALERJİK DEĞİLDİR VE ÜST DÜZEYDE YANGIN GECİKTİRİCİ KORUMA SAĞLAR. BİLEŞİMİNDE HİÇ BİR ZARARLI MADDE BULUNMAMAKTADIR.

BAĞIMSIZ TEST STANDARTLARININ SONUÇLARI ISFR-3, A – SINIFI YANGIN GECİKTİRİCİ KORUMA SAĞLADIĞINI VE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ÇAPINDA DA YANGIN YASALARI [ UYGULAYICILARI TARAFINDAN TANINDIĞI KANITLANMIŞTIR.

TEKSTİL, KERESTE, AĞAÇ ÜRÜNLERİ, DÖŞEMELİK HALI VE PERDELİK DEKORATİF ÜRÜNLER, KAĞIT, VİTRİN, SAHNE PERDELERİ, ŞİLTELER, YATAKLAR VE DAHA PEK ÇOK MADDE İÇİN UYGULAMA KOLAYLIĞI OLUP İDEAL BİR YANGIN GECİKTİRİCİ ÜRÜNDÜR.

C

A- SINIFI YANGIN GECİKTİRİCİ NEDİR ?

ASTM (AMERİKAN TEST VE METERYAL BİRLİĞİ ) VE NFPA (ULUSAL YANGIN KORUMA BİRLİĞİ ) ALEV ALMA KONUSUNDA TEST STANDARTLARI GELİŞTİREN İKİ ULUSAL ÇAPTA I TANINIMIŞ KURUMDUR. O – 200 ( EN AZ İLE EN YÜKSEK) ARASINDAKİ BİR ÖLÇEKTE SADECE 25′ İN ALTINDA ALEV YAYILIMINA SAHİP MATERYALLER A SINIFI YANGIN GECİKTİRİCİLER OLARAK NİTELENDİRİLİR.

(

INSPECTA -SHIELD FR-3 NASIL ÇALIŞIR ?

c

ISI KAYNAĞININ SICAKLIĞI PARLAMA NOKTASINA YÜKSELDİĞİNDE YANGIN YAYILIR. BAŞLANGIÇTA YAYILMA ALEV İLE DOĞRUDAN TEMAS HALİNDE OLAN MADDELERİLE KISITLIDIR. ANCAK SICAKLIK 1400 DERECEYE ULAŞTIĞINDA TÜM YANICI MADDELER VE GAZLAR FLAŞHOVER ADI VERİLEN BİR FENOMEN SONUCUNDA PARLAR. FLAŞHOVERLER 3 DAKİKADAN DAHA AZ ZAMANDA GERÇEKLEŞİR.YANICI MADDELERİN PARLAMA NOKTASINI ÖNEMLİ ÖLÇÜDE ARTIRARAK ÜRÜNÜMÜZ ISFR-3 YANGIN TEHLİKESİNİ BÜYÜK ÖLÇÜDE AZALTIR.

L